Fotky vrh A r.2009

Fotky vrh A r.2009

Fotografie štěňátek A - většina  (hodně moc)  fotek a povídání je v sekci Štěňátka - štěňátka A


Září 2009

Atu a jeho polštářek:

 


Červenec 2009

OSADA LACHTANŮ                                   

                

 

ODRAZ NA HLADINĚ

 

 

OZY A AKIMA

 

 Ozzy dostal pelíšek, protože pojede domů až za dva týdny, z toho týden tu bude sám a vezmeme ho domů. Tak aby se mu potom líp zvykalo. Evidentně se mu moc líbil. Vidíte, jak se nafoukl? ;-)

 

Atilka:  "Hm..., tak už zítra...."                "To se musí v klidu promyslet!" 

                                                               Co jako? Nějaká lumpárna přece. Znáte Awarta.

                                          

 

- A kde byhom byli, nebýt Ozzyho?                                                                                                             -  Pravděpodobně nepřichyceni při činu...

 

"Představte si, že nás krmili na půl! Nejdřív ty, co jedí pomalu a pak ty, co jedí rychle! Ale největší blbost je ten důvod!! Prej abysme si to nekradli!!! No rozumíte tomu?!?!?!"  Říká Atyx - Z Boží Vůle Žrout. 

      

 

"To nedáš, kámo!!!"

 Amálka


 

 Naši vzorňáčci při vážení na 7 týdnu:

Aibo

Azziz

Atyx

 

Atila

Akima

Alessia

Atu

Awart

Amálka


Naše Ťapka...

      

 

5týdnů. Alessia a Azziz:   "Tak vo co de?"

Awart a Akima: 

 

Atyx.  Máme lachtana. Nevím,jak se nám dostal do vrhu...

Atila... "já tady nejsem!!"

Cesinka je skvělá máma. Pořád kojí, i když ňufíci škrábou a mají zoubky. A aby se vešli všichni k cecíkům, kojí ve stoje. (štěňátkům je 5 týdnů)

 4 týdny. Všichni pohromadě.        

       

Nebo na hromadě?

  

Aktuality

Stále platí, že

4.9.15 - pokud někdo z návštěvníků stránek, zabrousil sem v rozpoložení, kdy hledá a neví a říká si, že "by možná hovawart nebyl marnej", může se u nás zcela nezávazně zastavit a poznat jednoho fajn hovíka Batysta a popovídat si o plemeni. Nemáme co závazně nabízet, takže se není čeho obávat a vězte - mě to baví :-). Batyst je výborný hlídač, ale také gentleman a pokud chceme, aby někoho vpustil, tak vpustí a rád poskytne svou zadní část k jistě nadšenému podrbání. Dorostl nám, chlapec, od svodu pěkně, v kohoutku má 75cm, nicméně díky tomu, že já mám prostě psy na mazlení a chybí mi disciplína, není uchovněn. Absolvovali jsme spolu 2,5 roku výcviku, zpočátku, když to byla hra, bavilo nás to moc, ale drezúra a dotahování detailů mi není vlastní, a tak jsme to daleko nedotáhli... No, každý máme své limity. Ale přiznám se, že mě ten můj limit mrzí, protože i náš pan veterinář mě tuhle řekl, že jsem "pěkná ostuda", a taky že "takovej krásnej pes a není uchovněnej..." Tak potomky mít nebude, ale můžeme být něco platní lidem nerozhodnutým, kteří by se chtěli osobně poznat s panem hovawartem gentlemanem velkým :-)...
všechny aktuality

Kde nás najdete?

Eva a Tomáš Libnarovi
Donínská 14
463 34 Hrádek nad Nisou
GPS: Loc: 50°50'46.877"N, 14°51'10.44"E